Nowi trenerzy w Grunwaldzie!

To był wyjątkowy m-c dla naszej szkółki. W marcu dołączyły do nas aż 4 nowe osoby, które swoją przygodę z Grunwaldem i treningami z dziećmi rozpoczną od asystowania bardziej doświadczonym trenerom podczas prowadzenia zajęć!

Do naszej szkółki jako pierwsza dołączyła trenerka Alicja Dańko 🤝 Studentka Wychowania Fizycznego, posiada licencję trenerską UEFA C. Podczas kursu odbyła staż w Akademii Stali Rzeszów. W przeszłości zawodniczka Grunwaldu Budziwój i Resovii Rzeszów, obecnie występuje w Sokole Kolbuszowa Dolna.

Jako kolejny dołączył Mateusz Kruczek 🤝 Student Wychowania Fizycznego na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jako zawodnik występował w zespole juniorów starszych DAP Dębica. Interesuje się polską Ekstraklasą, jak i europejskimi ligami, głównie skupiając się na Premier League, z zaciekawieniem zagląda również na siatkarskie parkiety.

Trzecim nabytkiem jest Kacper Bomba, świeżo upieczony trener z licencją UEFA C🤝 Jest studentem 3-ego roku Wychowania Fizycznego, przygodę z piłką zaczynał w Grunwaldzie 😍 jako 7-latek i trenował u nas do 15-ego roku życia. Później przeniósł się do Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia Rzeszów, gdzie występował w Centralnej Lidze Juniorów i rezerwach Resovii na poziomie 4 ligi. Obecnie występuje w Strugu Tyczyn.

Jako ostatni do naszej szkółki dołączył Albert Jarosz🤝 24-latek, obecnie w trakcie kursu UEFA C. Przygodę z piłką zaczynał jako 7-latek, w wieku 15 lat wyjechał do Belgii, żeby występować w drużynach młodzieżowych tamtejszego Kvc Westerlo, a następnie przenieść się Lierse Kempenzonen. Po ukończeniu szkoły średniej w Belgii wrócił do Polski na studia. Był zawodnikiem takich zespołów jak: Orły Rzeszów, Resovia Rzeszów, Kvc Westerlo, Lierse Kempenzonen, Głogovia Głogów Małopolski, Ks Zaczernie, obecnie występuje w ŁKS Łowisko.