Gala Sportowca Grunwaldu 2023!

🔴⚪🔵Grunwald to jest potęga!😍💪❤️

Za nami kolejna, zdecydowanie największa i już 11-ta w historii Gala Sportowca Grunwaldu Budziwój Rzeszów! Wyjątkowi goście, wyjątkowa Gala, wyjątkowo emocjonująca i głośna impreza!

W piątek 01.03 w auli głównej Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej odbyła się Gala Sportowca Roku 2023, w której uczestniczyło ponad 500 osób! Imprezę poprowadzili członkowie zarządu: Monika Lasota oraz Artur Podsiadły. Na początku Prezesi Przemysław Biskup i Maciej Rusin podsumowali ubiegły rok oraz przedstawili plany na rok 2024. Następnie głos zabrał koordynator działu sportu i menadżer departamentu rozwoju zawodnika naszego klubu partnerskiego Akademii Wisły Kraków Adrian Filipek.

Po części oficjalnej trenerzy wręczyli okazałe nagrody za najlepszą frekwencję w II półroczu 2023, nagrodzili nasze 4 zawodniczki za "podjęcie rękawicy" i rywalizację z chłopakami, a zaproszeni goście m.in. Konrad Fijołek Prezydent Rzeszowa, Stanisław Kruczek członek Zarządu Województwa Podkarpackiego, Piotr Pezdan z Wydziału Sportu, Radny m.Rz Tadeusz Ożyło, dyrektorzy szkół, przedstawiciele współpracujących firm i Prezesi wręczyli statuetki dla najlepszych zawodników, sponsora i trenera roku 2023. Słodki poczęstunek przygotowany przez niezawodnych rodziców dzieci z naszej szkółki zakończył kolejną galę w naszej historii! Producentowi wody "Rzeszowianka" dziękujemy za wodę i napoje dla wszystkich uczestników gali!

Kierujemy ogromne podziękowania za przekazane upominki dla wyróżnionych zawodników i pomoc: FlyPark Rzeszów , FlyWall - centrum wspinaczkowe i park linowy, Beard Bross, Gabinet Fizjo Przestrzeń - Justyna Wojtala, Hotel Arłamów oraz firmom: drukarnia RM Printer i SPORT-RES sklep internetowy, w którym można zakupić sprzęt sportowy i odzież/gadżety Grunwaldu

Od 12 lat Grunwald...to więcej niż tylko piłka! Ten rok rozpoczynamy z przytupem i obiecujemy, że to jeszcze nie wszystko!