Sponsorzy


Salonled.pl

Salonled.pl – działający od 2012r. sklep internetowy oferujący wysokiej jakości oświetlenie w technologii LED. Firma w swojej ofercie posiada lampy i oprawy ponad 50 renomowanych producentów z Polski i Europy, które cechuje wyjątkowy design, różnorodny styl i nowoczesne rozwiązania do mieszkań, domów, biur i hoteli. Bogaty asortyment sklepu obejmuje lampy do wnętrz, a także oświetlenie zewnętrzne i ogrodowe.


RM Printer

Jedna z najprężniej rozwijających się drukarni na Podkarpaciu. Wszystkich pracowników firmy cechuje entuzjazm i profesjonalne podejście do każdego zlecenia, dzięki czemu grono stałych i zadowolonych klientów systematycznie w firmie rośnie. Produkty poligraficzne wykonywane są w technologii offsetowej, cechuje je wysoka jakość wydruków, terminowość realizacji zamówień, a także korzystna cena.


Wod-Kris

Działająca od 1993r. zajmująca się sprzedażą materiałów instalacyjnych i grzewczych znanych marych. Świadczy także usługi w zakresie instalacji wod-kan, CO, kompleksowego wykańczania łazienek itp. Instalacje wykonuje z materiałów własnych bądź powierzonych. Jest autoryzowanym wykonawcą instalacji wodnych oraz grzewczych firmy KAN-Therm oraz De Dietrich


Zakład instalatorstwa elektrycznego Grzegorz Niedziałek

Firma wykonuje pomiary elektryczne i oświetleniowe, posiada wszystkie wymagane kwalifikacje i uprawnienia do wykonania instalacji.


Full Car

Firma zajmuje się sprzedażą części samochodowych, akcesoriów oraz chemii motoryzacyjnej. Jest firmą z wieloletnią tradycją w dostarczaniu produktów swoim klientom. Dzięki ogromnej wiedzy zespołu, zapewnia fachowe doradztwo w zakresie doboru części zamiennych do pojazdów mechanicznych.

 


Elektromontaż Rzeszów S.A.

ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. jest jedną z największych firm produkcyjno-montażowych branży elektrycznej w Polsce. Misją Spółki jest dostarczanie najwyższej jakości kompleksowych usług elektromontażowych oraz tworzenie produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. posiada dwa nowoczesne zakłady: Zakład Produkcji Metalowej, który w  ramach prowadzonej działalności zajmuje się produkcją słupów, masztów i opraw oświetleniowych, a także konstrukcji stalowych oraz Zakład Produkcji Rozdzielnic, specjalizujący się w produkcji rozdzielnic średniego i niskiego napięcia.


Solkan

Firma SOLKAN sp. z o.o. świadczy swoje usługi w sektorze budowlanym przy realizacjach związanych z wykonaniem obiektów mieszkalnych, przemysłowych, biurowo-handlowych oraz kulturalno-oświatowych. Polegając na wiedzy i doświadczeniu obejmuje swoim zakresem kompleksowe zarządzanie procesem budowy jako generalny wykonawca. Firma kładzie duży nacisk na wdrażanie nowych technologii, dzięki którym jest w stanie zastosować rozwiązania charakteryzujące się wysoką jakością, atrakcyjnym wyglądem, komfortem oraz wyróżniające się z ogółu, a zarazem energooszczędne i zrównoważone cenowo. Zaawansowane technologie, które przenikają do sektora budownictwa, stają się coraz bardziej popularne oraz łatwiej dostępne, a ich optymalne wykorzystanie, dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu, wyróżnia "SOLKAN" na tle konkurencji.


Beard Bross

Sklep Beard Bross oferuje najwyższej jakości produkty do brody takie jak kosmetyki, kartacze, prostownice, trymery i wiele innych profesjonalnych przyrządów do codziennej pielęgnacji brody. Firma dba, by ich produkty wyróżniały się jakością wykonania i konkurencyjnością cenową. Beard Bross to nie kolejna marka wyciągnięta z kapelusza, zainspirowana chwilową modą, a polska marka z profesjonalnym podejściem do tematu pielęgnacji brody w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży.


Rzeszowianka

Rzeszowianka jest średniozmineralizowaną wodą źródlaną, wydobywaną od 1967 r. w Borku Starym pod Rzeszowem. Dzięki odpowiednim proporcjom składników mineralnych, może towarzyszyć całym rodzinom każdego dnia. Rzeszowianka to także napoje gazowane, produkowane na bazie wody źródlanej, które są idealną propozycją dla wszystkich szukających dobrego smaku i orzeźwienia.

Partnerzy


Chmielnik Zdrój S. A.

Założona w 1995 roku firma jest dostawcą wody źródlanej „Alfred”, napojów owocowych i innych produktów naturalnych, takich jak miody, warzywa, owoce, wyroby zbożowe.

Taberna pod Sosnami

Taberna pod Sosnami to perła na kulinarnej i turystycznej mapie okolic Rzeszowa. Karczma jest wykonana w całości z drewnianych bali i urządzona w unikatowym stylu staropolskim.


Gino's Pizza & Pasta

Gino's Pizza & Pasta to nowe miejsce na mapie Rzeszowa z tradycyjną włoską kuchnią i pizzą z prawdziwych włoskich składników.


Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ

Nasz kompleks konferencyjno-rekreacyjny łączy w sobie to, co najlepsze − nowoczesną infrastrukturę, która sprosta najwyższym wymaganiom, wieloletnie doświadczenie gwarantujące profesjonalizm w świadczeniu usług oraz przestrzeń, ciszę i otoczenie przyrody.


Pizza Pub Kebab "London"

Pizza Pub Kebab "London" mieści się tuż obok sklepu MARMAX, przy ul. Orkana 1 w Tyczynie. Tworzą go ludzie młodzi z doświadczeniem, pełni pomysłów i zapału do pracy. "London" to nie tylko pizzeria i kebab, to niesamowity klimat londyńskiego pubu,

Hostel "Albatros" w Rzeszowie

Tanie noclegi w Rzeszowie! Właśnie znalazłeś swój nocleg. Oferujemy darmowy transport taksówką z Rzeszowa lub lotniska Jasionka. W naszym hostelu oferujemy tanie noclegi, wszystko czego potrzebujesz – odpocznij w profesjonalnie urządzonych pokojach, z łazienkami na każdym piętrze, telewizją i internetem.


Sanomed - Centrum Rehabilitacji

Poradnia wad postawy, rehabilitacja sportowa, floating - kompleksowa opieka zdrowotna.


Nowoczesna Fizjoterapia

Gabinet fizjoterapeutyczny w Rzeszowie: Terapia manualna, Fizjoterapia dla kobiet w ciąży i po porodzie, Diagnostyka stóp oraz projektowanie wkładek ortopedycznych.