Sponsorzy


Salonled.pl

Salonled.pl – działający od 2012r. sklep internetowy oferujący wysokiej jakości oświetlenie w technologii LED. Firma w swojej ofercie posiada lampy i oprawy ponad 50 renomowanych producentów z Polski i Europy, które cechuje wyjątkowy design, różnorodny styl i nowoczesne rozwiązania do mieszkań, domów, biur i hoteli. Bogaty asortyment sklepu obejmuje lampy do wnętrz, a także oświetlenie zewnętrzne i ogrodowe.


Wod-Kris

Działająca od 1993r. zajmująca się sprzedażą materiałów instalacyjnych i grzewczych znanych marych. Świadczy także usługi w zakresie instalacji wod-kan, CO, kompleksowego wykańczania łazienek itp. Instalacje wykonuje z materiałów własnych bądź powierzonych. Jest autoryzowanym wykonawcą instalacji wodnych oraz grzewczych firmy KAN-Therm oraz De Dietrich


Zakład instalatorstwa elektrycznego Grzegorz Niedziałek

Firma wykonuje pomiary elektryczne i oświetleniowe, posiada wszystkie wymagane kwalifikacje i uprawnienia do wykonania instalacji.


Full Car

Firma zajmuje się sprzedażą części samochodowych, akcesoriów oraz chemii motoryzacyjnej. Jest firmą z wieloletnią tradycją w dostarczaniu produktów swoim klientom. Dzięki ogromnej wiedzy zespołu, zapewnia fachowe doradztwo w zakresie doboru części zamiennych do pojazdów mechanicznych.

Partnerzy


Chmielnik Zdrój S. A.

Założona w 1995 roku firma jest dostawcą wody źródlanej „Alfred”, napojów owocowych i innych produktów naturalnych, takich jak miody, warzywa, owoce, wyroby zbożowe.

Taberna pod Sosnami

Taberna pod Sosnami to perła na kulinarnej i turystycznej mapie okolic Rzeszowa. Karczma jest wykonana w całości z drewnianych bali i urządzona w unikatowym stylu staropolskim.


Gino's Pizza & Pasta

Gino's Pizza & Pasta to nowe miejsce na mapie Rzeszowa z tradycyjną włoską kuchnią i pizzą z prawdziwych włoskich składników.


Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ

Nasz kompleks konferencyjno-rekreacyjny łączy w sobie to, co najlepsze − nowoczesną infrastrukturę, która sprosta najwyższym wymaganiom, wieloletnie doświadczenie gwarantujące profesjonalizm w świadczeniu usług oraz przestrzeń, ciszę i otoczenie przyrody.


Pizza Pub Kebab "London"

Pizza Pub Kebab "London" mieści się tuż obok sklepu MARMAX, przy ul. Orkana 1 w Tyczynie. Tworzą go ludzie młodzi z doświadczeniem, pełni pomysłów i zapału do pracy. "London" to nie tylko pizzeria i kebab, to niesamowity klimat londyńskiego pubu,

Hostel "Albatros" w Rzeszowie

Tanie noclegi w Rzeszowie! Właśnie znalazłeś swój nocleg. Oferujemy darmowy transport taksówką z Rzeszowa lub lotniska Jasionka. W naszym hostelu oferujemy tanie noclegi, wszystko czego potrzebujesz – odpocznij w profesjonalnie urządzonych pokojach, z łazienkami na każdym piętrze, telewizją i internetem.


Sanomed - Centrum Rehabilitacji

Poradnia wad postawy, rehabilitacja sportowa, floating - kompleksowa opieka zdrowotna.


Nowoczesna Fizjoterapia

Gabinet fizjoterapeutyczny w Rzeszowie: Terapia manualna, Fizjoterapia dla kobiet w ciąży i po porodzie, Diagnostyka stóp oraz projektowanie wkładek ortopedycznych.