System ProTrainUP

Wzorując się na najlepszych klubach w Polsce w Szkółce Grunwald Budziwój korzystamy z systemu ProTrainUp, który służy do zarządzania klubem sportowym. Dzięki wielu dostępnym modułom oraz aplikacji, osoby zarządzające w łatwy sposób mogą komunikować się nie tylko pomiędzy sobą czy trenerami, ale przede wszystkim z rodzicami. Jest to narzędzie, które pozwala rodzicom zobaczyć jakie jednostki treningowe będą realizowane w konkretnych dniach i na poszczególnych zajęciach, otrzymywać na bieżąco informacje od trenerów, sprawdzać składki, frekwencję na treningach itp. Trenerom aplikacja pozwala weryfikować obecność poszczególnych zawodników, przy jej pomocy mogą tworzyć treningi, korzystając z bogatej bazy dostępnych rozwiązań i ćwiczeń, z podziałem na różne kategorie wiekowe.

Aplikacja mobilna przygotowana została na dwa systemy: IOS oraz Android, poza funkcjami podstawowymi, takimi jak sprawdzanie obecności, podgląd kalendarza wydarzeń, podgląd tabeli ligowej i terminarza, daje także możliwość komunikowania się z innymi użytkownikami systemu. Poprzez aplikację mobilną możemy także śledzić relacje LIVE z meczów naszych drużyn. Aplikacja to także fantastyczne narzędzie powiadamiania zawodników, rodziców oraz trenerów na temat istotnych kwestii. Powiadomienia dotyczyć mogą: nowej informacji w szatni, nowego wydarzenia na kalendarzu, zmiany godziny treningu, powołania na mecz czy też zaległej składki. Dzięki aplikacji eliminujemy dodatkowe koszty jakimi są płatne sms.

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem SP Grunwald rodzice i opiekunowie prawni zobowiązani są do korzystania z aplikacji do komunikacji z trenerem i monitorowania aktywności zawodnika!

Aplikacja do pobrania: dla systemu iOS
Aplikacja do pobrania: dla systemu Android