O Nas

Szkółka inna niż wszystkie…

Grunwald Budziwój to inicjatywa trenerów, rodziców i opiekunów wyznających zasady fair play, aktywnego spędzania wolnego czasu, wspólnej integracji i wychowywania najmłodszego pokolenia w duchu sportowej rywalizacji. Dobra zabawa, współzawodnictwo, przyjaźń i koleżeństwo, ale również zaangażowanie, ciężka praca, poświęcenie i walka do samego końca to dla nas najwyższe wartości. To społeczność od 10 lat rozwijająca bazę sportową szkółki i stadion w najmłodszej dzielnicy Rzeszowa, nieustannie szukająca możliwości poprawy i stworzenia optymalnych warunków do treningu i osobistego rozwoju dla swoich podopiecznych.

Podstawowym celem SP Grunwald Budziwój jest harmonijny rozwój każdego dziecka poprzez aktywny udział w atrakcyjnych zajęciach sportowych prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę trenerską naszej szkółki.

Stawiamy na wysoki komfort treningów, rozwój jednostki, zadowolenie dziecka z odbytych zajęć oraz dobry kontakt z rodzicami swoich podopiecznych. Nasi trenerzy prowadzą wartościowe i interesujące treningi umożliwiające podnoszenie umiejętności piłkarskich, dostosowane do wieku i możliwości ćwiczących. Mają odpowiednie kwalifikacje, które ciągle podnoszą, by zadbać o właściwy rozwój w wielu aspektach oraz szlifować talenty młodych piłkarzy i piłkarek.

Szkółka Grunwaldu to ponad 300 dzieci z Rzeszowa i okolic w wieku 4-16 lat i blisko 20 trenerów i asystentów pracujących z pasją każdego dnia nad swoimi umiejętnościami. To wspólne treningi, mecze sparingowe, przygoda w turniejach zagranicznych oraz wyjazdy, w których zawodnicy Grunwaldu regularnie biorą udział od najmłodszych lat. To zimowe i letnie obozy sportowe, formy wypoczynku w formie stacjonarnej jak półkolonie sportowe, wyjazdy na mecze Ekstraklasy oraz Reprezentacji Polski, by oglądać i kibicować najlepszym polskim piłkarzom!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Dołącz do nas już dziś!
grunwald budziwój szkółka piłkarska