Nabór

Szkółka Piłkarska Grunwald Budziwój prowadzi ciągły nabór chłopców i dziewczynek przez cały rok. Jeśli podoba Ci się nasza oferta i chcesz zapisać dziecko na zajęcia piłkarskie w naszej szkółce wystarczy zadzwonić na podane numery telefonów by uzyskać dodatkowe informację o grupach, trenerach i harmonogramie zajęć odpowiednich kategorii wiekowych. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci już od 5-ego roku życia!

 

 

DLACZEGO GRUNWALD?

Rozwój sportowy

W Grunwaldzie potrafimy wypatrzeć talenty i odpowiednio z nimi pracować. Najbardziej rokującym wychowankom umożliwiamy dalszy rozwój w najlepszych akademiach w Polsce i regionie.

Infrastruktura

Szkółka dysponuje odpowiednią bazą treningową zarówno w sezonie letnim jak i zimowym, by zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom oraz zróżnicowane zajęcia na wysokim poziomie.

Trenerzy

Grunwald to wykwalifikowani szkoleniowcy posiadający licencje UEFA A, B, C. To nie tylko trenerzy piłki nożnej, ale również nauczyciele, wychowawcy i instruktorzy innych dyscyplin gwarantujący harmonijny rozwój dzieci.

Więcej niż piłka

SP Grunwald to nie tylko piłka, to także inne formy aktywnego spędzania czasu, obozy sportowe, półkolonie, wyjazdy na mecze ligowe i reprezentacyjne.