Obiekty treningowe

Szkółka Grunwald posiada w Rzeszowie i okolicach bogatą bazę treningową dla swoich zawodników. W okresie wiosna-jesień do dyspozycji zawodników jest stadion oraz boisko treningowe zlokalizowane na ul. Studzianki w Rzeszowie. Obiekt ten przez cały czas jest modernizowany, dzięki zaangażowaniu działaczy, rodziców i mieszkańców Budziwoja  oraz środkom z RBO i Urzędu Miasta Rzeszowa zakończono powiększanie płyty boiska, zagwarantowane są też środki na oświetlenie obiektu, nowe piłkochwyty oraz nowoczesny budynek klubowy i parking.

Akademia piłkarska posiada też umowy na korzystanie z popularnych Orlików. Do dyspozycji klubu jest Orlik na ulicy Budziwojskiej w Rzeszowie oraz w pobliskich Siedliskach. Ponadto dzięki umowie ze Starostwem Powiatowym i MOS-em w Rzeszowie utworzono nowe boisko treningowe przy ul. Budziwojskiej 149

W sezonie zimowym najmłodsze roczniki szkółki korzystają z hali sportowej przy szkole Podstawowej nr 37 na ul. Kwiatkowskiego 121A oraz Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 w Rzeszowie (Szkoła Podstawowa nr 15, Przedszkole Publiczne nr 27) przy ulicy Budziwojskiej, starsze grupy mają do dyspozycji halę sportową WSIiZ w Kielnarowej.

Stadion Grunwald

Stadion piłkarski szkółki Grunwald w Rzeszowie

Orlik Budziwój

Orlik w Budziwoju, trening szkółki piłkarskiej Grunwald w Rzeszowie

Orlik Siedliska

Orlik Siedliska, miejsce treningowe szkółki piłkarskiej Grunwald Budziwój

MOS boisko Budziwojska 149

Boisko treningowe Grunwaldu przy MOS-ie na ul. Budziwojskiej 149

Hala WSIiZ Kielnarowa

Hala sportowa WSIiZ w Kielnarowej, trening szkółki piłkarskiej Grunwald Budziwój Rzeszów

Hala Budziwój SP7

Trening 4-latków w Rzeszowie, szkółka piłkarska Grunwald Budziwój

Hala sportowa SP37 Rzeszów

Hala sportowa w SP37 ul. Kwiatkowskiego 121A