Gala Sportowca Roku 2021 za nami!

Coroczne święto Grunwaldu za nami! Wyjątkowi goście, wyjątkowa Gala!
W piątek 03.02 w auli głównej Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej odbyła się Gala Sportowca Roku 2021. Imprezę poprowadził po raz kolejny nasz były trener Paweł Odrzywolski. Na wstępie Prezes Łukasz Malinowski przedstawił krótki zarys historii Klubu, który w tym roku obchodzi 10-lecie istnienia. Następnie wspólnie z naszą maskotką wręczyliśmy pamiątkowe medale oraz upominki zawodnikom, którzy dołączyli do szkółki w ubiegłym roku. Trenerzy scharakteryzowali każdą z 11 grup treningowych oraz przy pomocy naszego wychowanka, Reprezentanta Polski, a obecnie zawodnika Zagłębia Lubin Mateusz Skoczylas wręczyli nagrody za najlepszą frekwencję w II półroczu 2021. Słodki poczęstunek przygotowany przez niezawodnych rodziców dzieci z naszej szkółki był wstawką podczas naszego programu.
Wróciwszy na aulę po uzupełnieniu kalorii, byliśmy świadkami niezwykłego show w wykonaniu 6-cio krotnego rekordzisty Guinnessa w trialu rowerowym. Krystian Herba🚴 bo o nim mowa dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń! Jednak najważniejszym piątkowym wydarzeniem było ogłoszenie zwycięzców w kategoriach na Zawodnika Roku 2021.
Laureatami zostali:
🏆Kategoria PUCHACZ: Beniamin Przybyła
🏆Kategoria PISZCZEK: Aleksander Chamera
🏆Kategoria PIĄTEK: Mateusz Cupryś
🏆Kategoria BEDNAREK: Szymon Ostrowski
🏆Kategoria KURZAWA: Miłosz Korzeniowski
🏆Kategoria ZIELIŃSKI: Michał Koba
🏆Kategoria GROSICKI: Franciszek Ochab
🏆Kategoria BŁASZCZYKOWSKI: Michał Tur
🏆Kategoria KAPUSTKA: Hubert Fejkiel
🏆Kategoria Bramkarz Młodszy: Szymon Teterling
🏆Kategoria KRYCHOWIAK: Maksymilian Wisz
🏆Kategoria LEWANDOWSKI: Wiktor Kuczmarz
🏆Kategoria SENIOR: Michał Bury
🏆Kategoria Bramkarz Starszy: Dariusz Policha
🏆Trener Roku: Dawid Hendzel
Gratulujemy!
🔥Od 10 lat Grunwald...to więcej niż tylko piłka! Ten rok rozpoczynamy z przytupem i obiecujemy, że to jeszcze nie wszystko!🔥
Grunwald Budziwój gala sportowca 2021 Drużyna Roku 2021 Grunwald Budziwój