Harmonogram ZIMA 2022/2023

Drodzy Rodzice! Dobiegły końca intensywne prace organizacyjne związane z nadchodzącym okresem zimowym❄️☃️🌬. Po długich poszukiwaniach oraz negocjacjach udało się nam sfinalizować zawarcie umów najmu obiektów treningowych dla naszych zawodników na okres od grudnia do 31 marca. Jak się Państwo, z pewnością, domyślają misterna układanka jaką był nasz harmonogram od początku września musi ulec pewnym korektom. Część starszych roczników jest już do tej zmiany na okres zimowy przyzwyczajona😉, jednak dla części z Państwa z nowo powstałych grup może to być niewielkie zaskoczenie. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że większość z nas ma bardzo napięte harmonogramy tygodniowe oraz inne zajęcia zaplanowane dla swoich pociech. Mamy jednak nadzieję, że wszystkim uda się dopasować swoje aktywności do nowego harmonogramu tak, aby w okresie zimowym zapewnić naszym zawodnikom możliwość kontynuowania treningów. Pragniemy także wyjaśnić, iż zmiany wynikają wyłącznie z konieczności dostosowania się do terminów jakie uzyskaliśmy od właścicieli hal i boisk, którzy udostępniają swe obiekty także innym chętnym. Staraliśmy się maksymalnie zachować dotychczasową ilość zajęć dla poszczególnych grup, aby nie wystąpiło pogorszenie oferty zajęć, dlatego też bardzo liczymy na zrozumienie tej sytuacji z Państwa strony. W razie ewentualnych wątpliwości prosimy o indywidualny kontakt z trenerami lub członkami zarządu stowarzyszenia.
Informujemy również, iż ze względu na bardzo wysoką cenę, możliwość zorganizowanego transportu na zajęcia w hali w Kielnarowej nie będzie dostępna. Zorganizowanie dojazdów zbiorowych oraz opieki wymagałoby znaczących nakładów, które w aktualnej sytuacji finansowej stowarzyszenia nie są możliwe do poniesienia. Z naszych dotychczasowych doświadczeń z lat ubiegłych wiemy, że w tym zakresie sprawdza się dobrze wzajemna pomoc pomiędzy rodzicami w grupach szkoleniowych. Zachęcamy zatem do wzajemnych kontaktów na grupach kontaktowych aby umawiać się na wspólne dojazdy w miarę możliwości. Liczymy na Państwa zaangażowanie i wzajemną pomoc, która umożliwi nam "przetrwanie" 😀 do wiosny👏🌞🌼.
Nowy Harmonogram znajdziecie Państwo w załączonym linku: https://spgrunwald.pl/harmonogram/ oraz w zakładce  DRUŻYNY - "Harmonogram".