Obóz sportowy w Lesku zakończony!

Dobiegł końca kolejny obóz sportowy organizowany przez Grunwald i tym samym tygodniowy pobyt w czasie ferii zimowych 2022 przechodzi do historii!
Dziękujemy obozowiczom z Leska za udział - to był wyjątkowo udany pobyt👍 
Ponieważ nie samą piłką nożną człowiek żyje, były też dodatkowe atrakcje: hokej, nauka jazdy na nartach, basen, dyskoteka, konkursy plastyczne, ping-pong i wiele innych zajęć!
Przed nami misja Chorwacja🇭🇷☀️.
Obóz odbędzie się w dniach 16-23 lipca 2022 w miejscowości Selce. W programie poza zajęciami sportowymi oraz plażowaniem rejs statkiem, zwiedzanie Puli oraz sparingi z chorwackimi zespołami. Pierwsze informacje pojawią się w kwietniu. Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na FB i regularnego odwiedzania naszej strony internetowej!
Zawodnicy Grunwaldu Budziwój Rzeszów obóz w Lesku Zawodnicy Grunwaldu Budziwój Rzeszów obóz w Lesku Zawodnicy Grunwaldu Budziwój Rzeszów obóz w Lesku Zawodnicy Grunwaldu Budziwój Rzeszów obóz w Lesku Zawodnicy Grunwaldu Budziwój Rzeszów obóz w Lesku Zawodnicy Grunwaldu Budziwój Rzeszów obóz w Lesku
Grunwald Budziwój Rzeszów obóz zimowy dla dzieci w Lesku 2022 Grunwald Budziwój Rzeszów obóz zimowy dla dzieci w Lesku 2022 Grunwald Budziwój Rzeszów obóz zimowy dla dzieci w Lesku 2022 Grunwald Budziwój Rzeszów obóz zimowy dla dzieci w Lesku 2022 Grunwald Budziwój Rzeszów obóz zimowy dla dzieci w Lesku 2022
Grunwald Budziwój Rzeszów obóz zimowy dla dzieci w Lesku 2022