SP Grunwald

Szkółka inna niż wszystkie…

Rok założenia: 2012

Barwy: czerwono-biało-niebieskie

Szkółka piłkarska Grunwald Budziwój powstała z inicjatywy trenerów, rodziców i opiekunów, którym zależy na wychowywaniu młodego pokolenia piłkarzy. Liczą się dla nas dobra zabawa, przyjaźń, zdrowe współzawodnictwo, ciężka praca, poświęcenie oraz zaangażowanie – dzięki temu razem z nami mali piłkarze mogą realizować swoją pasję w duchu sportowej rywalizacji fair play.

Nasza społeczność istnieje już od ponad 10 lat. Od tego czasu rozwijamy bazę sportową dla piłkarzy – szkółkę oraz stadion, które zlokalizowane są w najmłodszej dzielnicy Rzeszowa. Kładziemy nacisk na tworzenie jak najlepszych warunków do treningu dla naszych podopiecznych, a także stale dążymy do tego, aby się rozwijać.

Głównym celem SP Grunwald Budziwój jest wspieranie rozwoju wszystkich dzieci poprzez zachęcanie ich do aktywnego uczestniczenia w zajęciach sportowych. Nad naszymi podopiecznymi stale czuwają doświadczeni trenerzy, którzy poprzez swoją wiedzę, doświadczenie oraz umiejętne podejście mogą rozbudzić ducha sportowej walki u każdego malucha.

Nasza szkółka piłkarska liczy aktualnie ponad 300 dzieci z Rzeszowa i oraz z okolicznych miejscowości w wieku od 4 do 16 lat. Nad ich treningami czuwa blisko 20 trenerów i asystentów z pasją, którym zależy na jak najlepszych wynikach oraz zadowoleniu podopiecznych.

Organizujemy nie tylko treningi oraz mecze sparingowe, ale również zagraniczne turnieje i wyjazdy, w tym zimowe i letnie obozy sportowe, półkolonie sportowe, wyjazdy na mecze, podczas których można zobaczyć piłkarzy Ekstraklasy oraz Reprezentacji Polski.

W SP Grunwald Budziwój stawiamy na:

  • intensywny rozwój sportowy naszych podopiecznych
  • zadowolenie każdego dziecka z organizowanych przez nas zajęć sportowych
  • rozwój naszej bazy sportowej
  • dobry kontakt z rodzicami oraz z opiekunami małych piłkarzy
  • sprawdzoną kadrę, która ma dużą wiedzę i wie, jak szlifować młode talenty
  • ciekawe i zróżnicowane treningi dopasowane specjalnie do wieku i możliwości podopiecznych
  • tworzenie pozytywnych postaw wśród najmłodszych

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje i dołącz do nas już dziś!