Piknik piłkarski z okazji 10-lecia szkółki!

Już w najbliższą sobotę 25.06 odbędzie się piknik sportowy z okazji 10-lecia naszej szkółki piłkarskiej. W ramach jubileuszu każda drużyna SP Grunwald zagra min turniej lub mecz sparingowy z rówieśnikami z klubów, które postanowiły uczcić to wydarzenie razem z nami. Zmagania rozpoczną się od godziny 9-ej w najmłodszych kategoriach wiekowych i potrwają do godzin wieczornych, kiedy to zostanie rozegrany mecz pomiędzy obecnymi, a byłymi wychowankami, którzy zaczynali przygodę z piłką w Grunwaldzie, a obecnie reprezentują inne kluby!

Serdecznie zapraszamy całe rodziny, znajomych oraz rówieśników do kibicowania podczas sobotnich zmagań. W czasie trwania imprezy będzie można nabyć gadżety szkółki, zapisać dziecko na treningi, kupić kiełbasę z grilla i coś do picia...

W niedzielę 26.06 na naszym stadionie odbędą się dni Osiedla Budziwój, na które również serdecznie zapraszamy! W godz. 15:00 – 16:00 zaprezentują się zespoły artystyczne z Rzeszowskiego Domu Kultury. Z okazji święta osiedla organizatorzy przygotowali wiele dodatkowych atrakcji, m.in gry zabawy, animacje i konkursy z nagrodami, trening z trenerami KS GRUNWALD, stoisko z atrakcjami dla dzieci szkoły językowej Happy English, darmowe zabawy na urządzeniach rekreacyjnych, pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeszów-Budziwój, a także przekąski z grilla i zimne napoje. Wieczorem od godz. 19:00 do godz. 24:00 na zabawę taneczną zaprasza zespół LEGATO.