Trener Wojciech Stańczyk na stażu w Legii Warszawa!

Trener Wojciech Stańczyk zakończył 5-dniowy staż w czołowym polskim klubie Legia Warszawa😍💪
Po szkoleniowcach uczestniczących w stażach w Wiśle Kraków trener Wojtek poszerzał swoją wiedzę w akademii aktualnego jeszcze v-ca Mistrza Polski. Staż obejmował zajęcia drużyn u14/u15, spotkania z koordynatorem treningu indywidualnego - trenerem Kamudą oraz rozmowę z koordynatorem grup dziecięcych - Mateuszem Ludwiczakiem. Ponadto opiekun naszych trampkarzy poszerzał swoją wiedzę z zakresu przygotowania motorycznego podczas wykładu trenera Marynowicza, a aspekty analizy szkoleniowej przekazywał mu trener Pachelski.
Na zakończenie stażu odbył także spotkanie z dyrektorem akademii Legii - Markiem Śledziem👏
🎙„Przede wszystkim duże podziękowania dla Legii Warszawa, otwartość z jaką się spotkałem w klubie była na najwyższym poziomie, skupiłem się na obserwacji drużyny U15 bo to właśnie z tym rocznikiem pracuje na co dzień. Liczne spotkania i rozmowy zmuszają do refleksji, więc z niecierpliwością czekam, aż spisane notatki i wnioski będę mógł przełożyć na boisko w pracy z naszymi zawodnikami”
Cieszymy się, że nasza kadra stale poszerza swoją wiedzę, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości❗️
❤️🤍💙My natomiast z niecierpliwością czekamy na szkolenie fantastycznego trenera i pedagoga Tomasza Wilczewskiego😍, które odbędzie się - w formułach dla rodziców i trenerów - w kolejnym miesiącu.
Już dziś serdecznie zapraszamy na to wydarzenie❗️👌