Trenerzy na stażu w Akademii Wisły Kraków

Nasi trenerzy Dawid Hendzel i Kamil Kędzior od poniedziałku przebywali w Krakowie na kilkudniowym stażu w Wiśle Kraków przypatrując się z bliska pracy dużej akademii.
Mając za sobą już kilka jednostek treningowych podzielili się swoimi uwagami:
🎤„ Dzięki podpisanej umowie partnerskiej w poniedziałek rozpoczęliśmy nasz staż treningiem zespołu U10 i długą rozmową potreningową z trenerami odpowiadającymi za grupę. Wtorek to poranna jednostka U15, następnie wizyta na stadionie Wisły im. Henryka Reymana, gdzie dzięki uprzejmości Trenera koordynatora Łukasza Walczaka i Managera Piotra Truchlewskiego poznaliśmy jak od środka wygląda akademia, na co kładą nacisk trenerzy oraz ideę i system szkolenia "Wiślaków". Dzień zakończyliśmy treningami zespołów U8 i U9.
Co ciekawe - obserwowane jednostki treningowe są spójne z tym jak pracujemy w młodszych rocznikach, dzięki czemu możemy z optymizmem powiedzieć, że idziemy w dobrym kierunku😍💪.
W środę obserwowaliśmy pracę i treningi kolejnych grup, a wieczorem skorzystaliśmy z zaproszenia i z trybun stadionu oglądamy ćwierćfinałowy mecz Pucharu Polski Wisła-Widzew.