Weekendowe granie – zapowiedź

Rozwój szkółki związany z certyfikacją wymusza jeszcze większą aktywność niż dotychczas przy planowaniu meczy kontrolnych, turniejów i sparingów dla naszych zawodników. Zapraszamy zatem na naszą stronę po szczegóły dotyczące piłkarskich planów na sobotę i niedzielę.
 
Już od samego rana w sobotę emocji nie zabraknie w Łańcucie gdzie o godzinie 8:30 nasi Trampkarze rozpoczynają turniejowe zmagania. Liczymy na duże zaangażowanie i wiele udanych akcji ze strony naszych chłopaków. Trzymajcie za nich kciuki 💪🤞.
Chwilę potem bo już o 10 rozpoczną swój sparing Błaszczykowscy. Podopieczni trenera Tomka zagrają ze swoimi rówieśnikami z Boguchwały i sprawdzą na ile praca wykonana na treningach w zimie da efekty na boisku. Drużynie po drobnych przetasowaniach kadrowych przyda się na pewno wsparcie kibiców 👏 lub przynajmniej jakieś dobre słowo przed wyjazdem😉😃.
Również o 10 na naszym Orliku sparing z drużyną Ziomków zagrają Grosiccy. Zapraszamy wszystkich, którzy głodni są piłkarskich emocji a nie lubią dalekich wyjazdów 😉 ta oferta jest właśnie dla Was, a podopiecznym trenera Przemka przyda się Wasze wsparcie i doping.
Gdyby jednak pogoda nie dopisała to mamy też coś dla miłośników piłki pod dachem ⛱ W Tyczynie o 14:30 Zielińscy dowodzeni przez trenera Bartka rozpoczną turniejowe zmagania, w których obiecali dać z siebie wszystko...💪🥅 zapowiada się grad bramek i dużo emocji. Natomiast o 15 w hali Zespołu Szkół Elektronicznych sparing ze Stalą Rzeszów zagrają zawodnicy prowadzeni przez trenera Dawida. W swojej kategorii wiekowej "Puchacze" jeńców nie biorą 😉, a każdy stara się zawsze najlepiej jak potrafi. Jeżeli ktoś może to zapraszamy dajcie im wsparcie 👏👏.
Trener Dawid pracuje chyba na kolejne wyróżnienie trenerskie bo nie daje swoim wojownikom odpocząć od rywalizacji. W niedzielę na hali w Tyczynie jego Puchacze i Piątki rozpoczną turniejowe boje 🥵. Tych pojedynków nie trzeba reklamować tu zawodnicy zawsze dają z siebie maksa zapraszamy więc do kibicowania.
Mamy nadzieję, że z tej bogatej oferty każdy z Rodziców coś dla siebie wybierze, a może znajdą się też jacyś nowi kibice🤔 bo wiadomo że Grunwald to WIĘCEJ NIŻ TYLKO PIŁKA warto nas wspierać.